×

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya izle 1080P

Hastalık Sıfır 1080P Türkçe Dublaj izle filmini hastalık sıfır izle türkçe dublaj, patient zero hd izle 1080p ve patient zero izle türkçe dublaj senin için seçtik.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya izle 1080P

25 Ocak 2019 da ülkemizde vizyonda olmasını beklediğimiz efsane animasyon film serisinin son halkası olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, 129 Milyon dolarlık bütçesi ile dikkat çekiyor. Dean DeBlois tarafından kurgulanan filmde, Hicks artık rüştünü ispatlamış bir ejderha eğitmeni olmuştur. Barışı ile yürüttüğü bu görevini insanları güçlü bağlar ile birbirlerine bağlayıp aile kavramını aşılama gayesini güden Hicks, bundan başarılı olmuştur da. Sevimli ejderhası dişsiz ile günlerini geçiren genç adam yaklaşan maceradan habersizdir. Dişsiz soyunun tükendiğini sanmakta ve yalnızlığın yükünü omuzlarında taşımaktadır. Ancak köye gelen haber sonrası herkesi bir heyecan sarmıştır. Viking köylüleri beyaz bir ejderha gördüklerini ve bunun dişsize çok benzediğini söylerler. Onu aramak için yola koyulan kahramanlarımız yeni bir maceraya yelken açarlar.

Yorumlar

  • GB

    openload da artik virüs var
    bu nedenle koymayın artik

    • admin

      elimizden geldiğince filmleri openload kaynağından eklememeye çalışıyoruz fakat rapid, streamango, moly gibi kaynaklar 1 haftada teliften kaldırıyor. Openload ise genelde kaldırmıyor filmleri.