×

“Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur” - Mustafa Kemal Atatürk

Labirent 3 Son isyan Türkçe Dublaj izle

Labirent 3 Son isyan Türkçe Dublaj izle
Labirent 3 Son isyan Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj HD IMDb 6.7

Labirent son isyan’da, küresel çapta bir çöküş yaşayan dünya artık yaşanmaz bir hale gelmiştir. Thomas (Dylan O’Brien) öncülüğündeki bir gurup isyancı genç, tüm dünyayı tekeline almış ve istediğine hayat istemediğine ise ölüm getiren düzeni yıkmakta kararlıdır. Bu genç yürekler evsiz kalan binlerce insanın tek umudu olmuştur. Thomas ve arkadaşlarının hedefi bu düzeni tamamen yok edip insanları özgürleştirmektir. Önceki bölümlerde ölüme meydan okuyarak hayatta kalan bu insanlar şimdi dünyanın kaderini değiştirmek için yola çıkar.

Ülkemizde ve tüm dünya’da aynı anda gösterime giren Labirent 3: Son isyan filmi serinin son halkası olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda diğer iki filmden tanıdığımız isim Wes Ball oturmaktadır. Senaryosu ise aynı adlı kitaptan beyaz perdeye uyarlanmıştır.

Maze Runner: The Death Cure (Labirent Son isyan) filmi 32 Milyon dolarlık Bütçesi ile dikkat çeken bir dizi seri macera olaylarının yaşandığı bir filmdir. İlk filmi inanılmaz bir başarıya imza atınca yapımcıları serinin diğer filmlerini çekmeye karar vermiştir. Bu güzel filmi nette ilk olarak 1080p hd kalitede izleyeceksiniz.

Yorumlar