×

“Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur” - Mustafa Kemal Atatürk

Saklı Kalanlar 2016

Partilerde Kız Tavlama Sanatı izle Türkçe Dublaj filmini partilerde kız tavlama sanatı 2017 film izle vip hd, partilerde kız tavlama sanatı izle türkçe dublaj ve partilerde kız tavlama sanatı türkçe dublaj tek part senin için seçtik.

Saklı Kalanlar 2016
Saklı Kalanlar 2016
Türkçe Dublaj HD IMDb 6.7
  • 6.7/10 8

Hikaye, ailesi tarafından kuşku ile izlenen genç ve güzel Roseanne’nin etrafında şekilleniyor. ATuhaf tavırları sebebi ile ailesi tarafından sürekli baskı altında tutulan Roseanne, en sonunda bir akıl hastanesine gönderilerek tedavi ettirilmek istenir. Bu hastanede tanıştığı Dr. William Grene genç kadının gizemli sırlarını kurcalamaya başlayınca ortaya bir hayli ilginç şeyler çıkıyor. Elinden bir an olsun bırakmadığı incili ile sürekli vakit geçiren Rose, doğru bildiği olayları Dr. William Grene’a anlatmaya karar veriyor. Tüm hikaye bundan sonra başlıyor. İkili tarihin sırlarla dolu dünyasında yolculuğa başlıyor.

Yönetmen Jim Sheridan tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosu bir hayli zengin. Theo James, Eric Bana ve Rooney Mara gibi yıldızlar bunlardan en çok göze çarpan isimler arasında.

Yorumlar