×

“Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur” - Mustafa Kemal Atatürk

Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Dublaj izle Blu-Ray

Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Dublaj izle Blu-Ray
3 (60%) 1 vote

Davetsiz Misafir İzle Türkçe Dublaj 2018 filmini davetsiz misafir film izle vip, davetsiz misafir filmi izle 20189 ve davetsiz misafir türkçe dublaj izle hd senin için seçtik.

Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Dublaj izle Blu-Ray

Bir gurup sokak sihirbazı zengin bir iş adamı tarafından finanse edilerek bir araya getirilir. Kendilerinden istenen şey, dünyanın daha önce görmediği ölçekte bir gösteri düzenlemeleridir. Ekip üyeleri bir araya gelir ve büyük gösteriler için plan yapmaya başlar. Amaçları sadece gösteri yapmak olmayan bu çılgın insanlar, yapacakları gösteriler ile FBI ve INTERPOL başta olmak üzre bir çok örgütü de peşlerine takarlar. Her defasında birbirinden özel ve alanlarında uzman olan ajanları ekmeyi başaran kahramanlarımız final de hiç beklemedikleri bir olay ile karşılaşıyor. Bakalım bu serüven nereye kadar böyle devam edecek.

Gösterime girdiği 31 Mayıs 2013 tarihinde tüm sinema tarihinde büyük yankı uyandıran Sihirbazlar Çetesi adındaki film, Louis Leterrier tarafından yönetilen ve senaryosu Ed Solomon, Boaz Yakin, Edward Ricourt gibi isimlerin kaleminden çıkan macera ve aksiyon filmidir.

Yorumlar